Kup w ciągu:
12
[24.12,25.12,26.12,01.01,06.01,25.09]
a zamówienie wyślemy do Ciebie jeszcze dziś - DOTYCZY WYŁĄCZNIE PRODUKTÓW Z WYSYŁKĄ W 1 DZIEŃ.
Dziś nie wysyłamy zamówień.
Dziś już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro - DOTYCZY WYŁĄCZNIE PRODUKTÓW Z WYSYŁKĄ W 1 DZIEŃ.
Stabilizator kolana zapinany krótki
Opis
Stabilizator kolana
ZAPINANY KRÓTKI
Krótki stabilizator kolana zapinany na rzepy. Posiada silikonowy pierścień wzmacniający rzepkę. Wykonany z nowoczesnego, opatentowanego materiału NEOPRENE.
Funkcje stabilizatora kolana:
- Stabilizuje i wzmacnia okolice kolana.
- Pomaga zwalczać bóle powstałe w wyniku urazów, obrzęków i przeciążenia.
- Pozwala utrzymać właściwą temperaturę w kolanie. Poprawia to krążenie krwi, ułatwia gojenie, redukuje bóle, opuchliznę i zesztywnienie.
- Posiada specjalny silikonowy pierścień zapewniający dodatkową stabilizację ruchu rzepki. Dzięki temu staw rzepkowo-udowy pracuje zgodnie z prawidłowym torem ruchu. Wewnątrz pierścienia znajduje się otwór, który ma na celu zmniejszenie ucisku.
Stabilizatora nie trzeba wciągać na nogę. Posiada trzy rzepy do zapinania, dzięki którym szybko i łatwo może zostać założony na kolano - nawet w przypadku odczuwania silnego bólu.
Stabilizator kolana wykonany z neoprenu - nowoczesnego, trójwarstwowego materiału produkowanego zgodnie z opatentowaną, amerykańską technologią CoolMax Airprene. Świetnie wentyluje powierzchnię skóry i odprowadza wilgoć.
Kliknij i dowiedz się więcej o zastosowanym materiale NEOPREN.
Dodatkowe informacje na temat stabilizatora kolana:
- Rozmiar - UNIWERSALNY - duży zakres regulacji rzepów pozwala dopasować stabilizator do każdego kolana osoby dorosłej.
- Wysokość produktu: 17,5 cm.
- Dostępny w dwóch kolorach: CZARNY, BEŻOWY.
- GWARANCJA: 24 MIESIĄCE.
- Przeciwwskazania: Produktu nie należy używać na otarcia, otwarte rany, choroby skórne, żylaki oraz po nasmarowaniu maścią czy żelem rozgrzewającym.
Konserwacja: Prać ręcznie w temperaturze do max. 40 stopni C. Nie prasować, nie chlorować, nie wybielać, nie czyścić chemicznie.