WYJEŻDŻASZ NA URLOP? ZAMÓW JUŻ TERAZ I NAPISZ W UWAGACH, KIEDY WYSYŁAĆ PACZKĘ - DOSTOSUJEMY SIĘ DO CIEBIE.

Kup w ciągu:

12

[24.12,25.12,26.12,01.01,06.01,28.02,08.07,10.07,13.07,14.07,15.07,16.07,17.07]

a zamówienie pojedzie do Ciebie jeszcze dziś - DOTYCZY WYŁĄCZNIE PRODUKTÓW Z WYSYŁKĄ W 1 DZIEŃ.

Dziś nie wysyłamy zamówień.

Dziś już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro - DOTYCZY WYŁĄCZNIE PRODUKTÓW Z WYSYŁKĄ W 1 DZIEŃ.

Promocje
Fotel ergonomiczny Motto Pro
Fotel ergonomiczny Motto Pro
1 387,00 zł 1 217,65 zł
szt.
Krzesło dla dziecka Eli
Krzesło dla dziecka Eli
209,00 zł 188,00 zł
szt.
Krzesło biurowe AWARD
Krzesło biurowe AWARD
309,00 zł 278,00 zł
szt.
Fotel biurowy VIP
Fotel biurowy VIP
1 019,00 zł 917,00 zł
szt.
Fotel biurowy VIP - kolor
Fotel biurowy VIP - kolor
1 019,00 zł 917,00 zł
szt.
Krzesło biurowe AWARD - KOLOR
Krzesło biurowe AWARD - KOLOR
339,00 zł 305,00 zł
szt.
Ergonomiczny Fotel Biurowy Galaxy
Ergonomiczny Fotel Biurowy Galaxy
1 680,00 zł 1 540,00 zł
szt.
Ergonomiczny Fotel Biurowy Elegance
Ergonomiczny Fotel Biurowy Elegance
1 680,00 zł 1 540,00 zł
szt.
Krzesło ergonomiczne Raya
Krzesło ergonomiczne Raya
789,00 zł 749,55 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Playa
Fotel ergonomiczny Playa
940,00 zł 893,00 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Motto Pro - Expres
Fotel ergonomiczny Motto Pro - Expres
1 613,00 zł 1 532,35 zł
szt.
Podnóżki biurowe - ulga dla zmęczonych stóp 0
Podnóżki biurowe - ulga dla zmęczonych stóp

Praca za biurkiem obciąża Twoje… nogi!

Powszechnie mówi się o tym, że długotrwała praca w pozycji siedzącej negatywnie wpływa na nasz kręgosłup, powodując uciążliwe bóle pleców, karku, a nawet wady postawy. Mało kto natomiast zdaje sobie sprawę, iż siedzenie za biurkiem odbija się także na stanie naszych nóg. Długotrwała pozycja siedząca obciąża dolne kończyny, powodując niekomfortowe uczucie obolałych i ciężkich nóg. Często możemy przy tym odczuwać także nieprzyjemne mrowienie w stopach. Znacznie obniża to zarówno poziom wygody, jak i zdrowotnego bezpieczeństwa naszej pracy.

Podnóżki biurowe - rozwiązanie problemu zmęczonych stóp

Antidotum na zmęczone długotrwałym siedzeniem nogi i stopy są podnóżki biurowe. To specjalny rodzaj akcesoriów, które doskonale sprawdzą się w biurze oraz domowym gabinecie. Ich zadaniem jest odciążenie stóp, korekta pozycji ciała oraz wsparcie dolnego odcinka kręgosłupa. Używając podnóżka biurowego poprawisz krążenie krwi, co znacząco wpłynie na zdrowy wygląd Twoich nóg, a przy tym podniesiesz jakość i bezpieczeństwo siedzącej pracy. Zapobiegniesz także powstawaniu żylaków.

Zastosowanie tego rodzaju akcesoriów biurowych dedykowane jest przede wszystkim osobom spędzającym w ciągu dnia długi czas w pozycji siedzącej, a także tym borykającym się z problemami z krążeniem: opuchniętymi nogami, żylakami lub tak zwanymi zimnymi stopami. Podnóżki biurowe są również doskonałą opcją dla ludzi o niskim wzroście, którym dostępna regulacja krzesła lub biurka nie pozwala na wygodne oparcie całości stóp na podłożu. Kupno ergonomicznego podnóżka świetnie sprawdzi się i w Twoim miejscu pracy, i w domu - to czysta profilaktyka zdrowotna. Poprawa sposobu ułożenia stóp podczas siedzenia zawsze korzystnie wpływa na kręgosłup i zdrowszą postawę całego ciała.

podnóżek biurowy podnóżek biurowy ergonomiczny biurowy ergonomiczny podnóżek

Ergonomiczne podnóżki biurowe

Decydując się na zakup podnóżka biurowego trzeba zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Aby w pełni spełniał swoje zadanie, powinien być wyposażony w możliwość maksymalnego dostosowania do preferencji użytkownika. Dlatego dobry podnóżek musi koniecznie posiadać regulację kąta nachylenia oraz wysokości. Tylko wtedy będziemy mogli idealnie dopasować go do swojego wzrostu, postawy i stylu ułożenia stóp podczas siedzenia. Optymalny zakres regulacji mieści się między dwoma a czterema opcjami ustawień. By podnóżek biurowy mógł zostać uznany za ergonomiczny, powinien posiadać także gumową, antypoślizgową powierzchnię oraz tego samego rodzaju nóżki. Zapewni to jego stabilność niezależnie od powierzchni podłogi i przyjmowanej na krześle pozycji.

Zdrowie i relaks podczas siedzenia

Aktualnie dostępne na rynku ergonomiczne podnóżki biurowe idą jednak o krok dalej. Oferują już nie tylko utrzymanie zdrowej pozycji ciała podczas siedzenia, ale i dają możliwość odrobiny relaksu w ciągu dnia. Część z nich wyposażona jest w dodatkowe wypustki sensoryczne, umożliwiające delikatny masaż stóp. Dzięki temu dodatkowo stymulujesz krążenie krwi, zyskując efekt odprężonych i zrelaksowanych nóg. Najnowocześniejsze podnóżki biurowe są niezwykle funkcjonalne, a przy tym estetycznie wykonane z wysokiej klasy tworzywa. Takie właśnie są podnóżki polskiej marki Verotech - spełniające wszystkie wymogi jakościowe - dostępne w ofercie sklepu naszego sklepu.

Pamiętaj: inwestycja w dobry podnóżek biurowy to długoterminowa inwestycja w Twoje zdrowie oraz w komfort i bezpieczeństwo wykonywanej pracy.

 

Ofertę naszych podnóżków biurowych znajdziesz tutaj.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl