NIE WIESZ, JAKI PRODUKT WYBRAĆ? NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ - DOSTANIESZ CENNE PODPOWIEDZI.

Kup w ciągu:

12

[24.12,25.12,26.12,01.01,06.01,04.09]

a zamówienie pojedzie do Ciebie jeszcze dziś - DOTYCZY WYŁĄCZNIE PRODUKTÓW Z WYSYŁKĄ W 1 DZIEŃ.

Dziś nie wysyłamy zamówień.

Dziś już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro - DOTYCZY WYŁĄCZNIE PRODUKTÓW Z WYSYŁKĄ W 1 DZIEŃ.

Promocje
Taśma Maxtaping - kinesiotaping
Taśma Maxtaping - kinesiotaping
60,00 zł 54,00 zł
szt.
Poduszka sensomotoryczna ANTAR
Poduszka sensomotoryczna ANTAR
45,00 zł 40,00 zł
szt.
Ergonomiczny Fotel Biurowy Galaxy
Ergonomiczny Fotel Biurowy Galaxy
1 680,00 zł 1 540,00 zł
szt.
Nakładka rehabilitacyjna na krzesło KULIK SYSTEM
Nakładka rehabilitacyjna na krzesło KULIK SYSTEM
229,00 zł 199,00 zł
szt.
Ergonomiczny Fotel Biurowy Elegance
Ergonomiczny Fotel Biurowy Elegance
1 680,00 zł 1 540,00 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Xenon Net
Fotel ergonomiczny Xenon Net
1 319,00 zł 1 253,05 zł
szt.
Krzesło ergonomiczne Xenon
Krzesło ergonomiczne Xenon
1 311,00 zł 1 245,45 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Xenon Pro
Fotel ergonomiczny Xenon Pro
1 679,00 zł 1 595,05 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Xenon
Fotel ergonomiczny Xenon
1 383,00 zł 1 313,85 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Veris Net Pro
Fotel ergonomiczny Veris Net Pro
1 719,00 zł 1 633,05 zł
szt.
Krzesło ergonomiczne LightUp
Krzesło ergonomiczne LightUp
999,00 zł 949,05 zł
szt.
Poduszka Mimos dla dzieci - jak działa? 0
Poduszka Mimos dla dzieci - jak działa?

Poduszka Mimos to produkt medyczny, który sprzyja prawidłowemu rozwojowi niemowląt. Jest odpowiednio wyprofilowana, by maluch mógł przyjmować bezpieczną pozycję podczas snu, ale nie tylko. Poduszka ortopedyczna Mimos wspiera leczenie spłaszczenia główki lub zapobiega powstawaniu brachycefalii i innych deformacji. Jak działa taki produkt? Kiedy warto zdecydować się na zakup specjalnej poduszki dla noworodka?

Mimos – poduszka ortopedyczna dla niemowląt

Poduszka Mimos została zaprojektowana z myślą o najmłodszych użytkownikach. Zaleca się, by stosować ją już w pierwszych miesiącach życia niemowlaka. Kiedy warto zdecydować się na zakup poduszki ortopedycznej dla dzieci? W przypadku wielu niemowląt może dojść do spłaszczania główki. Dzieje się to podczas spania na plecach, które jest powszechnie rekomendowane. Dziecko może mieć tendencję do przyjmowania tej samej pozycji, przez którą odkształci sobie główkę. Zdarza się, że do deformacji czaszki dochodzi też podczas porodu. Syndrom płaskiej głowy może być też spowodowany długotrwałym leżeniem w fotelikach samochodowych lub w bujakach. Każde zauważalne zniekształcenie powinno być skonsultowane z lekarzem. Wsparciem w leczeniu może być też korzystanie z poduszki dla niemowlaka Mimos.

Jak działa poduszka Mimos?

Poduszki dla dzieci Mimos mają specjalne wgłębienie, które pozwala na przyjęcie prawidłowej pozycji w obrębie kręgosłupa szyjnego. Zmniejsza się nacisk główki, dzięki czemu nie dochodzi do zniekształceń czaszki. Poduszki Mimos to produkty medyczne. Są atestowane, wspierają leczenie, można używać ich też profilaktycznie. Akcesoria dla dzieci mogą być używane nie tylko w łóżeczkach, ale też w fotelikach samochodowych. Dostępne są różne rozmiary poduszek Mimos, dokupić można również dodatkowe poszewki.

Poduszka Mimos – dlaczego warto?

Poduszka ortopedyczna Mimos ma wiele zalet. Głównie chodzi o zdrowie niemowląt. Stosowanie jej może pomóc w uniknięciu syndromu płaskiej główki lub wesprze leczenie tej przypadłości. Dziecko nie będzie miało deformacji czaszki, podczas snu przyjmie prawidłową i zdrową dla kręgosłupa pozycję. Warto dziecko kłaść też na brzuszku, jednak jedynie na czas zabawy i pod nadzorem dorosłych. Sen w tej pozycji może przyczyniać się do nagłej śmierci łóżeczkowej, dlatego zalecana jest pozycja na plecach. Maluch, leżąc na brzuchu, wzmacnia mięśnie, rozwija zdolności motoryczne, nie zniekształca główki i zaczyna wcześniej raczkować, zatem nie można z tego rezygnować.

Poduszka Mimos ma jeszcze inne zalety. Jest atestowana medycznie, wykonana w nowej technologii z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Przepuszcza powietrze z każdej strony, zapewnia właściwe odprowadzanie wilgoci i regulację termiczną. Zmniejsza nacisk główki na podłoże, umożliwia łatwe poruszanie szyją, nie trzeba zmieniać maluchowi pozycji podczas snu. W dodatku poduszka Mimos jest antyalergiczna, miękka, sprawdza się w podróży i można prać ją w pralce.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl