Biuro:

tel. 603 207 748

Materace:

tel. 607 572 686

e-mail kontaktowy:

sklep@mildis.pl

e-mail bieżący:

mildis.pl@gmail.com

Promocje
Orteza stawu skokowego ANTAR
Orteza stawu skokowego ANTAR
49,00 zł 45,00 zł
szt.
Poduszka ortopedyczna Halcamp STANDARD
Poduszka ortopedyczna Halcamp STANDARD
130,00 zł 119,00 zł
szt.
Piłka rehabilitacyjna ORZESZEK
Piłka rehabilitacyjna ORZESZEK
86,00 zł 76,00 zł
szt.
Pas ortopedyczny niski KULIK SYSTEM
Pas ortopedyczny niski KULIK SYSTEM
190,00 zł 170,00 zł
szt.
Nakładka rehabilitacyjna na krzesło KULIK SYSTEM
Nakładka rehabilitacyjna na krzesło KULIK SYSTEM
229,00 zł 209,00 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Foxtrot
Fotel ergonomiczny Foxtrot
1 123,00 zł 1 010,70 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Foxtrot Net
Fotel ergonomiczny Foxtrot Net
1 258,00 zł 1 132,20 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Simple
Fotel ergonomiczny Simple
1 211,00 zł 1 089,90 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Simple Net
Fotel ergonomiczny Simple Net
1 143,00 zł 1 028,70 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Mike
Fotel ergonomiczny Mike
1 183,00 zł 1 064,70 zł
szt.
Fotel ergonomiczny Prop
Fotel ergonomiczny Prop
1 183,00 zł 1 064,70 zł
szt.
Poduszka ortopedyczna Hevea STANDARD
Poduszka ortopedyczna Hevea STANDARD
103,50 zł 89,00 zł
szt.
Fotel Xenon 0
Fotel Xenon

Wiele korporacji i przedsiębiorców oferuje swoim podwładnym coraz nowsze formy dodatkowych aktywności i udogodnień.

W trosce o zdrowie pracowników biurowych firmy proponują im karnety na siłownię, zniżki na rowery miejskie, a także zapewniają odpowiedni komfort pracy, wyposażając biura w fotele ergonomiczne. Wszystkie te działania można uznać za profilaktykę, która skutkować będzie zarówno lepszym stanem kręgosłupów, jak i ogólnym samopoczuciem pracowników.

Fotel Xenon to produkt dla wymagających. To fotel ergonomiczny polskiej produkcji – marki Profim. Zaprojektowany został przez znaną, doświadczoną niemiecką grupę projektową, która ceni sobie innowacyjne rozwiązania. Oryginalne połączenie szerokiego wachlarza funkcji wpływających na niezwykłą ergonomię siedzenia z wysoką estetyką wykonania sprawia, że tak wielu klientów jest zadowolonych z tego produktu i z chęcią sięga po inne meble tej marki.

 

Estetyka fotela Xenon

Istnieje kilka wersji ergonomicznego fotela Xenon, wszystkie jednak cechują się wyjątkową starannością wykonania. Twórcom przyświecał jeden główny cel - troska o kręgosłupy swoich klientów. Fotel Xenon dostępny jest w naszym sklepie w różnorakiej estetyce – jedne modele posiadają oparcie z pianki poliuretanowej, inne z designerskiej i przewiewnej siatki. Każdy fotel Xenon dostosowany jest do indywidualnych potrzeb użytkownika, gdyż w naszym sklepie można samemu wybrać zestaw cech, które powinien posiadać jego produkt. Dzięki możliwości wyboru tapicerki, podłokietników, kółek, podstawy jezdnej i mechanizmu, fotel Xenon jeszcze lepiej dopasowuje się do każdego z Klientów, dbając nie tylko o jego wyjątkowy kręgosłup, ale także wpisując się w kanony estetyczne.

 

Funkcje fotela Xenon

Niezwykle wysoka estetyka fotela Xenon łączy się z szerokim wachlarzem funkcji, które sprawiają, że jest idealnym wyborem do pracy biurowej i nie tylko. Przemyślana konstrukcja opracowana przez specjalistów w trosce o Twój kręgosłup sprawi, że praca i nauka staną się przyjemniejsze, a specjalny kształt dopasuje się do Twojej sylwetki, układając Cię w naturalnej, anatomicznej pozycji.

 

Fotel Xenon posiada unikatowe funkcje, które mają ułatwić Ci skoncentrowanie się na swojej pracy w wygodnej i zdrowej dla kręgosłupa pozycji i poprawiają ergonomię siedzenia. Dostępne regulacje to przede wszystkim:

 

  1. Innowacyjne podparcie odcinka lędźwiowego, które odciąża najbardziej narażony na urazy dół pleców. Podparcie to posiada możliwość regulacji w dwóch płaszczyznach: góra – dół oraz głębokość. Dzięki temu praktycznie każdy będzie w stanie idealnie dopasować ustawienie oparcia dla swoich preferencji.
  2. Synchroniczny mechanizm regulacji kąta pochylenia oparcia i siedziska. Polega on na tym, że wraz ze zmianą kąta nachylenia oparcia zmienia się nachylenie siedziska (w mniejszym stopniu). Daje to zawsze wygodną pozycję siedzącą – niezależnie od przyjętego ustawienia. Kiedy mocniej odchylimy oparcie do tyłu, przód siedziska nieco się unosi i dzięki temu nie zsuwamy się z fotela. Kiedy natomiast pochylimy oparcie maksymalnie do przodu siedzisko też lekko się nachyli – tak, że jego przód będzie niżej niż tył. Zapewnia to prawidłową, ergonomiczną pozycję. Nie czujemy się zbytnio ściśnięci na połączeniu nóg i tułowia, a kąt pomiędzy miednicą i kręgosłupem jest podobny, jak w bardziej zdrowej – stojącej pozycji.
  3. Regulacja głębokości siedziska (opcja dostępna w fotelach z mechanizmem „SL” oraz „STL”). Ta funkcja pozwala odpowiednio dla danej sylwetki ustawić odległość oparcia od siedziska. Osoby mocniej zbudowane, większe potrzebują więcej przestrzeni, dlatego powinny odsunąć siedzisko od oparcia fotela. Natomiast osoby drobne powinny mieć siedzisko przysunięte bliżej oparcia, żeby plecy mocno do niego przylegały i były cały czas podparte. Funkcja ta umożliwia zatem optymalne podparcie kręgosłupa niezależnie od budowy ciała użytkownika.
  4. Dodatkowe pochylenie siedziska i oparcia do przodu, tzw. kąt ujemny (opcja dostępna tylko z mechanizmem „SFL”). Ta regulacja daje możliwość właściwego ustawienia fotela Xenon dla osób często pochylających się do przodu w czasie siedzenia. Taką tendencję mają często ci, którzy dużo piszą na klawiaturze komputera przy biurku. Mając cały fotel pochylony do przodu, siedzimy tak, jak zwykle, ale z tą różnicą, że nasze plecy są nadal prawidłowo podparte, miednica jest nadal ustawiona właściwie względem kręgosłupa i zapewnia nam to właściwy komfort i zdrowe siedzenie.
  5. Niektóre modele fotela Xenon posiadają regulowane w wielu płaszczyznach zagłówki zaprojektowane z myślą o wygodzie i w trosce o odcinek szyjny kręgosłupa. Coraz więcej osób skarży się na częste bóle w tym miejscu. Powodem jest nie tylko używanie niewłaściwej poduszki, nieprawidłowego ułożenia podczas snu, ale też spędzanie wielu godzin w pozycji siedzącej bez podparcia karku i głowy. Dlatego właśnie zagłówek w fotelu biurowym jest jego istotnym elementem. A zagłówki stosowane w fotelach Xenon dają duże możliwości odpowiedniego ustawienia dla danego użytkownika, co zwiększa ogólny poziom komfortu siedzenia.

 

Dlaczego warto wybrać ergonomiczny fotel Xenon?

 

Fotel ergonomiczny Xenon to idealne rozwiązanie dla ludzi martwiących się o stan swojego kręgosłupa, przeciążonego codziennie stresem, wiekiem, warunkami kondycyjnymi, a także nieodpowiednimi pozycjami przez wiele godzin. Dzięki fotelowi Xenon, siedzenie może stać się formą profilaktyki przed chorobami kręgosłupa, a także dużą przyjemnością. Dodatkowo wyjątkowa wygoda jego użytkowania i dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika (poprzez możliwość dostosowania wysokości, zagłówków i podłokietników) sprawia, że fotel Xenon wpisuje się w unikatowe kanony komfortu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl